Półkolonie zimowe - Bydgoszcz

3. stycznia 2010 r. niedziela - 29. stycznia 2010 r. piątek

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w półkoloniach zimowych organizowanych przez Pałac Młodzieży w Bydgoszczy.

18-22.01.2010
25-29.01.2010
ZAPRASZAMY DZIECI I MŁODZIEŻ W WIEKU 7-12 LAT DO UDZIAŁU W PÓŁKOLONIACH gwarantujemy:
-profesjonalna opiekę w godz. 7.30 – 16.oo
-drugie śniadanie i obiad
-atrakcyjny program, m.in.
-zajęcia świetlicowe
-zajęcia sportowe
-zabawy i dyskoteki
-projekcje filmowe w pałacowym kinie
-zajęcia na basenie
-wyjścia poza placówkę
-doskonałą zabawę

KOSZT JEDNEGO TYGODNIA – 120 zł
zapisy od poniedziałku do piątku w Pałacu Młodzieży w godz. 8.oo-15.oo pok. 107 (I piętro)
tel. 52 321-00-81 w. 359
e-mail: olanalewajska@palac.bydgoszcz.pl
zajęcia na półkoloniach będą odbywały się w godz. 8.oo – 15.oo
rodzice mogą przyprowadzać dzieci do PM od godz. 7.3o a odbierać do godz. 16.oo w trakcie trwania półkolonii zostanie wywieszony szczegółowy plan dyżurów nauczycieli z podaniem numerów sal, w których dzieci będą oczekiwały na zajęcia i po zajęciach
utworzone zostaną grupy wiekowe: (7-8 lat; 9-10 lat; 11-12 lat). W szczególnie uzasadnionych przypadkach możliwe jest odstępstwo od tej zasady.
dzieci uczestniczące w półkoloniach powinny posiadać obuwie sportowe oraz strój kąpielowy, czepek i ręcznik
rodzice, którzy zezwolą na samodzielny powrót dziecka do domu po zajęciach zobowiązani są do złożenia pisemnego oświadczenia i przekazanie go wychowawcy grupy. W innym przypadku dziecko nie będzie mogło opuścić samodzielnie placówki
dzieci otrzymają drugie śniadanie ( herbata, ciastko) oraz dwudaniowy obiad

WARUNKIEM ZAKWALIFIKOWANIA DZIECKA JEST DOSTARCZENIE KARTY UCZESTNICTWA (DRUK KARTY MOŻNA POBRAĆ ZE STRONY WWW.PALAC.BYDGOSZCZ.PL) ORAZ DOKONANIE PEŁNEJ WPŁATY DO 10 STYCZNIA 2010 R. W KASIE PAŁACU MŁODZIEŻY (P. 6) LUB NA KONTO BANKOWE NR 87 1320 1117 2031 9047 2000 0005 SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy

Adres: